#Fotografujemy

Witajcie po raz kolejny w tym tygodniu. :)
Obecnie jestem na Dolnym Śląsku. Tu prawie w ogóle nie ma śniegu, ale za to jest bardzo zimno. Może się przełamię i pójdę potem na spacer do lasu, ponieważ uwielbiam spacerować, ale nie lubię jak jest mi zimno.

W grudniu wypożyczyłam w bibliotece pewną książkę. Miała ładną okładkę i fajny opis z tyłu więc stwierdziłam, że może być fajna. W grudniu przeczytałam kilka rozdziałów z tego powodu, że musiałam przeczytać pewną nudną lekturę. Na początku stycznia do mojej mamy zadzwoniła bibliotekarka, żeby ją poinformować, że zbyt długo (chociaż 3 tygodnie, to chyba nie jest aż tak długo) trzymam tą książkę, ponieważ jest na nią bardzo duże zainteresowanie. Więc spięłam się i w ciągu jednego weekendu ją przeczytała. Tak bardzo mnie wciągnęła, że od razu musiałam kupić drugą część. Co wy na to żebym w następnej notce zdradziła Wam jej tytuł i trochę Wam ją przybliżyła? ;)

Jak napisałam w poprzedniej notce, byłam środę na zdjęciach z moją siostrą i jej dwoma koleżankami. Poszłyśmy do lasu, więc zdjęcia są podobne, ale wydaje mi się, że są okej. A oto 8 zdjęć, które najbardziej mi się podoba:

A Wy co sądzicie o tych zdjęciach? Podobają się Wam? ;)
Zapraszam do komentowania i obserwowania bloga.

Buziaki :*

Komentarze

 1. Świetne zdjęcia :)
  Ja dopiero zaczynam przygodę z fotografią, ale zapraszam ---> http://w-amatorskim-obiektywie.blogspot.com/ Zapraszam do komentowania i obserwacji jeżeli Ci się spodoba :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudowne zdjęcia, jaki masz aparat i obiektyw ? :)

  http://weronikachojnacka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Super zdjęcia, ogółem ciekawy post. Zajrzyj także do mnie http://julialukaszek.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajne zdjęcia. Mi się zdarzyło kilka razy książki przetrzymać ale nigdy do mnie z biblioteki nie dzwonili

  http://take-a-pencil-and-draw-a-f1.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty