Photos of photographers

Po dwumiesięcznej przerwie w końcu się pojawiam. Były to dosyć intensywne miesiące ze względu na naukę w liceum i szkole muzycznej. Przez tydzień była u mnie również Niemka na wymianie, więc jeździłyśmy na różne wycieczki (Wrocław, Kraków, Katowice), a wieczorami to ja musiałam wymyślić co będziemy robić. Był to bardzo męczący tydzień, ale bardzo fajny. Ja do "mojej Niemki" jadę we wrześniu. :)
Dzisiaj postanowiłam, że dodam zdjęcia, które zrobiłam w połowie maja, kiedy nie było jeszcze zbyt ciepło. Razem z moją koleżanką Julką, która też uwielbia robić zdjęcia, wybrałyśmy się aby razem coś "stworzyć". Jako, że obydwie mamy lustrzanki, mogłyśmy zrobić takie zdjęcia jak widać poniżej. Robiłyśmy je na polu, niestety strasznie wiało. Dzięki temu, że wzięłyśmy statyw od Julki, udało nam się zrobić zdjęcia na których jesteśmy obydwie, oczywiście "z pomocą" samowyzwalacza :) . Macie jakieś plany na te wakacje? Ja jadę w przyszłym tygodniu na obóz, więc na pewno wstawię potem post o nim. No i mam dużo pomysłów na wakacyjne sesje, więc oczekujcie nowych postów w połowie lipca. Życzę Wam wszystkim udanych wakacji! :* :))

Komentarze

 1. Pierwsze zdjęcie jest śliczne!Uwielbiam oglądać zdjęcia natury :)
  Udanych wakacji!

  Mój blog - klik

  OdpowiedzUsuń
 2. Pomysłowe zdjęcia. Widać, że aparat macie nie pierwszy raz w ręku. :) Fajne to zdjęcie w podskoku. :) No i z samowyzwalacza... można powiedzieć, że wręcz imponujące wyczucie czasu i reakcja.

  Chętnie obejrzę kolejne Twoje zdjęcia z Wakacji. Zapowiada się ciekawie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajne zdjęcia ! :D Ale te gdzie skaczecie po prostu mega :)  Pozdrawiam i zapraszam do siebie, Paputeq 
   
   

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. Naprawdę świetne zdjęcia :D Ja w te wakacje wybieram się do Krakowa :) Poza tym mam zamiar popracować nad systematycznością i rozwijaniem swoich pasji. Życzę miłego odpoczynku!
  Pozdrawiam i zapraszam do siebie - http://magda-ola.blogspot.com/2016/05/what-will-they-think-about-me.html

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty